Посівний комплекс KUHN ESPRO
- Сільськогосподарська техніка
- Трактори
- Зернозбиральні комбайни
- Strip-till
- Ангари
- Жатки
- Телескопічні навантажувачі
- Грунтообробні комплекси
- Борони
- Плуги
- Катки
- Передпосівні агрегати
- Глибокорозпушувачі
- Культиватори
- Бункери
- Причіпи/напівпричіпи
- Зерновози
- Агрегати для внесення добрив
- Розкидачі добрив
- Електронні землевпорядники
- Комплекти для внесення добрив
- Сівалки
- Техніка для картоплярства
- Граблі
- Косарки
- Прес-підбирачі
- Обприскувачі
- Іригаційні системи
- Лазерні планувальники грунту
- Подрібнювачі
- Зерносушарки
- Асенізаційні бочки
- Кормозмішувачі та видувачі соломи
- Акційна техніка
- Трактори
- Спецтехніка
- Шпагат та сітка
- Оливи та мастильні матеріали
- Автохімія
- Акумулятори

(0800) 21 11 99 - с/г техніки

комерційну пропозицію
ДОБРЕ ПІДГОТОВЛЕНЕ ПОСІВНЕ ЛОЖЕ
Два ряди робочих дисків готують ґрунт і забезпечують належну якість перемішування пожнивних решток з ґрунтом. Діаметр дисків 460 мм та увігнута форма забезпечують якісну роботу навіть на важких ґрунтах.
ТОЧНІСТЬ НА ВИСОКІЙ ШВИДКОСТІ
Висівні секції CROSSFLEX забезпечують оптимальну глибину висівання незалежно від умов і швидкості роботи. Секційна труба має хрестову форму. Усі кронштейни кріпляться до неї за допомогою чотирьох поліуретанових блоків, що діють як маленькі пружини таким чином, що котушка завжди швидко повертається до попередньо встановленого положення. Зміщені подвійні диски відкривають посівну борозну і точно розміщують насіння.
ВИРІВНЮВАННЯ, ПРИСТОСОВАНЕ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ УМОВ
Передні прикочувальні колеса, доступні як опція, забезпечують відмінне вирівнювання ґрунту:
- у сухих умовах вони зміцнюють ґрунт, розбивають грудки та полегшують роботу дисків.
- на легких ґрунтах вони підтримують сівалку, щоб її було легше тягнути. Тиск у колесах також можна регулювати з кабіни для негайної адаптації до умов роботи.
ІДЕАЛЬНИЙ ПРЯМОКУТНИЙ ПРОФІЛЬ
Шини мають ідеальний прямокутний профіль, який забезпечує рівномірне прикочування по всій ширині шини, для кожного рядка. Глибокі протектори подрібнюють ґрунт, створюючи тонкий поверхневий шар.
НАДІЙНІСТЬ ВИСОКОПРОДУКТИВНОЇ РОБОТИ
CCI 50: компактний та універсальний
Цей сертифікований AEF термінал відзначається надзвичайно високою універсальністю завдяки кольоровому сенсорному екрану 14,2 см (5,6"). Він постачається з додатками для збереження даних, з'єднання з камерою та для сумісності з датчиком біомаси. Термінал має чудові функції, як-от керування секціями (відключення секцій і рядків, змінна ширина...), модуляція норми застосування за допомогою GPS та допомога при водінні.
CCI 1200: НОВИЙ ТЕРМІНАЛ ISOBUS ДЛЯ ТЕХНІКИ KUHN
Три пріоритети нового терміналу ISOBUS CCI 1200, сертифікованого AEF, – це продуктивність, наочність та гнучкість. Він дає вам змогу інтуїтивно керувати своєю технікою завдяки великому сенсорному екрану 30,5 см (12,1") з високою роздільною здатністю. Екран дозволяє одночасно відображати різну інформацію, важливу для водія, а також має функції для керування джойстиком та застосування камери. Термінал має численні інноваційні програми, які забезпечують, зокрема, сумісність із датчиком біомаси, керування секціями, допомогу в русі та керування нормою внесення за допомогою GPS.
Універсальне управління технологічною колією
- Можливе управління технологічною колією будь-якої робочої ширини
- Відключення лівої або правої половини ширини
- Відключення рядків у кожному другому ряду
- Запис декількох конфігурацій
- Моніторинг технологічної колії за положенням GPS: CCI-Tramlining
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління в кабіні
ПРИКОЧУВАЛЬНІ КОЛЕСА: УНІКАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Великі колеса. Колеса діаметром 900 мм для обмеження опору кочення. Тягова потужність, необхідна для сівалки, нижча, ніж з малими колесами.
Вузькі колеса. Колеса великі, але вузькі (215 мм). Між ними залишається зазор 85 мм, що полегшує потік ґрунту та решток.
Зміщенні колеса. Зміщення прикочувальних коліс на 200 мм вперед і назад одне щодо одного зменшує накопичення ґрунту спереду. Вимоги до потужності менші, сівалкою легше керувати. Рівномірність висівання досягається за рахунок плавності руху і відсутності накопичення ґрунту!
ЗАОЩАДЖУЙТЕ ДО 16,4 % ТЯГОВОЇ ПОТУЖНОСТІ*
Вимоги до потужності та витрати пального сівалок ESPRO надзвичайно низькі. Порівняльний тест засвідчив 16,4% економії потужності для посівного комплексу ESPRO 6000 R проти інших сівалок на ринку. Навіть за робочої ширини 6,00 м для посівного комплексу ESPRO потрібен трактор потужністю лише 280 к. с., при цьому робоча швидкість може досягати 17 км/год.**
*Дані отримано 2015 року під час внутрішніх випробувань – вимірювання тягової сили, необхідної для роботи сівалки. Потужність може відрізнятися залежно від умов експлуатації та варіантів обладнання.
**Залежно від умов експлуатації та варіантів обладнання.
Можливості KUHN Espro:
- Пристосованість до різних типів ґрунтів, до нерівної поверхні. Посівний комплекс гарно працює, копіюючи рельєф, як на обробленій плугом ділянці, так і в умовах мінімального обробітку. Також можлива робота посівного агрегату на пожнивних рештках.
- Наявність двох систем дозування одночасно. Розділений на дві частини бункер з окремими дозаторами дає можливість висівати дві різні культури на різних глибинах або основну культуру з одночасним внесенням під корінь мінеральних добрив.
- Здатність працювати з тракторами невеликої потужності. Зміщене розташування притискних коліс, одне відносно одного, запобігає утворенню земляного вала, завдяки чому сівалка створює менший опір руху.
Посівний комплекс ESPRO 4000 RC і 6000 RC з робочою шириною 4 і 6 м мають бункер, розділений на дві частини. Вони обладнані двома системами вимірювання та розподілу, які дозволяють вносити добрива або висівати другу основну культуру чи сорт насіння перед прикочувальними колесами.
Багато інших робочих можливостей:
- Висівайте одну основну культуру,
- Висівайте основну культуру і вносьте добрива за один прохід,
- Висівайте дві різні культури (покривні культури, суміші тощо),
- Висівайте два сорти або дві різні культури в один рядок з окремим дозуванням,
- Висівайте основну культуру і одночасно вносьте добриво.
Переваги, які надає посівний комплекс ESPRO:
- Швидкість.Напівнавісний посівний комплекс, на відміну від навісної сівалки, завдяки збільшеному тиску на сошник, гарно працює на більш високих швидкостях, здатний прискорюватись до 17 км/год.
- Продуктивність.За один прохід техніка виконує підготовку ґрунту під посів, трамбування, висів насіння. Ширина висіву становить від 3 до 6 м — в залежності від умов вашого поля та об’ємів обробітку ви можете придбати посівний агрегат з оптимальними розмірами.
- Точність.Завдяки сошникам CROSSFLEX забезпечується не тільки швидкісний висів, але й рівномірність сходження рослин.
Технічні характеристики | ESPRO 6000R | ESPRO 6000RC |
Робоча ширина (м) | 6 | 6 |
Транспортна ширина (м) | 3 | 3 |
Ємність бункера (л) | 3500 | 5500 (2200 насіння, 3300 добрива) |
Висота наповнення (м) | 2,65 | 2,65 |
Категорія навіски | CAT 3,на нижні тяги | |
Робочі диски | 2 ряди змонтованих пар дисків діаметром 460 мм з ступицями, які не потребують технічного обслуговування | |
Діаметр дискового сошника для насіння, мм | 460 | |
Кількість сошників | 40 | |
Міжряддя, см / кількість рядів | 15/40 | |
Привід дозатора | електричний | |
Рекомендована потужність трактора (к.с) | 250-300 | 270-310 |
Діапазон робочих швидкостей (км/год) | 7-17 | |
Вага у базовій комплектації (кг) | 8000 | 9200 |
комерційну пропозицію